Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per

You are not connected. Please login or register

RREGULLORJA E FORUMIT

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

RREGULLORJA E FORUMIT


11RREGULLORJA E PERGJITHSHME E F...
Sun Feb 26, 2012 10:51 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Kendi i Vizitoreve

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kendi i Vizitoreve


Pershendetie vizitor, kjo kategori ju kushtohet juve, pra mund te postoni ne te, ktu mund te na pysni per gjerat qe nuk kuptoni ne forum dhe ne do ju ndimojm, apo thjesht do te diskutoni ne tema qe ndodhen ne kete kategori ose te hapni tema te reja, kalofshi bukur

00

RRETH KETIJ FORUMI

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje,Ankesa dhe sygjerime


Pyetje,Ankesa dhe sygjerimeTe gjitha pyetjet, ankesat apo sugjerimet rreth forumit mund ti beni ketu
16Logo per forumin
Wed Feb 29, 2012 10:20 pm
K@L Shiko mesazhin e fundit

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore "

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi i antareve


Pasi te regjistroheni ne forum beni prezantimin tuaj, qe antaret e tjer tju njohin me mire dhe ne kete menyre mund te krijoni njohje te reja dhe te kendshme me anetaret e forumit.
634Une jam Kristina
Tue Sep 17, 2013 8:28 am
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje per antaret e forumit


Këtu mundeni që të përshëndeteni me njëri tjetrin, kur futeni ose largoheni nga forumi. Mund te përshëndesni Antarin/ët tuaj të preferuar apo mundeni edhe të bëni ndonjë përshëndetje speciale që dëshironi...
1345Përshëndetni antarët që janë n...
Sun Apr 01, 2012 12:40 pm
mr_bean Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urime Ditlindjesh dhe Festash


Urime Ditlindjesh dhe FestashKëtu ne kete kategori do të keni mundësin që të bëni përshëndetjet tuaja për Ditëlindjen e antarëve të tjerë dhe urime në raste festash gjithashtu. Pra mos nguroni që edhe ju të bëni një përshëndetje apo urim...
23Falenderoj !!!........
Sun Apr 01, 2012 1:36 pm
mr_bean Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti i Figurativ


Arti i FigurativNe kete kategori mundeni të postoni dhe njekohësisht edhe të shikoni foto nga më të ndryshmet...
67Fotoja ime e pelqyer per sot....
Sun Apr 01, 2012 1:38 pm
mr_bean Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Intervist me antaret e forumit


Intervist me antaret e forumitArgetohuni duke i ber intervista antareve te tjer te forumit.
842Intervist me Kristina ...ju pr...
Sun Apr 01, 2012 12:43 pm
mr_bean Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime te lira


Diskutime te liraKetu diskutoni per cfar do lloj teme
1335Eh c'faj kam une?
Wed Feb 29, 2012 7:01 pm
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Chit & Chat


1151Thoni dicka....
Sun Apr 01, 2012 1:31 pm
mr_bean Shiko mesazhin e fundit

Argetim dhe Zbavitje

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humori


Ky është nënforumi ku do të gjeni Barsaleta, Qyfyre, Batuta dhe gjithshka tjetër që mundet të bëjë për të qeshur nje njeri...
14humor dhe barcaleta ...
Sun Apr 08, 2012 3:04 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje dhe pergjigjie


915Cfare beni kur jeni te merzitu...
Sun Dec 02, 2012 11:03 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojra te ndryshme


Argetohuni duke luajtur me lojra te ndryshme
22Pyetje ~ Pergjigjie
Mon Feb 27, 2012 9:46 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit

MULTIMEDIA

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika


MuzikaGjithcka mbi muziken,kenget dhe videot tuaja te preferuar gjithashtu edhe tekste kengesh.
Asnjë mesazh i riKenget tuaja te preferuara.
1011Cila kenge te perfaqeson sot ?...
Fri Feb 15, 2013 11:26 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

The best of Youtube


The best of YoutubeKetu mund te postoni dhe te shikoni vidjo te ndryshme nga YouTube.
55Si mendoni, jan reale keto?
Wed Feb 29, 2012 4:06 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit

SHKENCA, NATYRA DHE KURIOZITETE

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Astronomia


Astronomia
Asnjë mesazh i riNeptuni, Asnjë mesazh i riPlutoni, Asnjë mesazh i riUrani, Asnjë mesazh i riSaturni, Asnjë mesazh i riJupiteri, Asnjë mesazh i riMarsi, Asnjë mesazh i riToka, Asnjë mesazh i riAferdita, Asnjë mesazh i riMerkuri, Asnjë mesazh i riDjelli
127133Astronomet zbuluan planetin me...
Tue Feb 28, 2012 7:53 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Natyra


NatyraKetu do te gjei gjithcka qe ka te bej me boten shtazore edhe zte bimore.
33Ngrohja e Oqeaneve po shkakton...
Wed Feb 29, 2012 5:11 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Teknologjia


Ketu eshte vendi i duhur per ata qe adhurojn teknologjin, do te postoni dhe te lexoni gjithcka qe ka te bej me teknologjin ketu.
00
Asnjë mesazh i ri

Matematika


Matematika
1010Pitagora...
Tue Feb 28, 2012 9:38 pm
Berti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fizika


FizikaShkenca qe studion fenomenet natyral duke gjetur shpjegime racionale te shprehur normalisht ne gjuhe matematikore.
00
Asnjë mesazh i ri

Filozofia


FilozofiaJepni mendimin tuaj neper tema filozofike
Asnjë mesazh i riFilozof te shquar
713 Nevojshmeria e filozofise
Fri May 25, 2012 8:07 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologji


PsikologjiGjithcka qe ka te bej me psikologjin do ta lexoni ose ta postoni ketu
128FJalori i ëendrrave
Wed Feb 29, 2012 11:26 am
Esmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete te ndryshme


Ketu postoni dhe te lexoni cfar do lloj kurioziteti
66Nga vjen emri i Amerikës
Mon Feb 27, 2012 7:54 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkeologji


ArkeologjiReceta gatimi .Rast i mirë për kuzhineret të postojnë recetat e tyre speciale.
1414Strukturë Misterioze gjigante ...
Wed Feb 29, 2012 4:57 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit

TE NDRYSHME

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Life Style


Life StyleInformacionet të cilat do t'i lexoni këtu, i përkasin ç'do fushe të jetës dhe janë grumbulluar e sjellur këtu anemban globit tokësor.
55Salma Hayek: Pini qumësht!
Wed Feb 29, 2012 3:41 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fenomene Paranormale


Fenomene Paranormale
Asnjë mesazh i riMistika, Asnjë mesazh i riAstrologjia, Asnjë mesazh i riUFOt, Asnjë mesazh i riMistere
188280Alkatraz dhe shpirtrat e te bu...
Wed Feb 29, 2012 10:54 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Aktualet E Dites


Aktualet E Dites
1515Teatër gjyqësor në Shqipëri
Wed Feb 29, 2012 3:28 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina


Kuzhina
57Cili ushqim nuk ju pelqen!
Sun Apr 01, 2012 1:59 pm
mr_bean Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia


LetersiaKëtu mund të postoni gjithçka për letërsin shqiptare edhe për autorët tanë. Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarësh.
1247 MËNGJESI I HERSHËM (Roman)
Wed Feb 29, 2012 9:16 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

VIPat


VIPatGjithcka qe ka te bej me VIP_at si ata shqiptare ashtu dhe ata te huaj do te gjeni ne kete kategori
1010Vëllezërit Scaravaglione: Band...
Wed Feb 29, 2012 2:11 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shendeti - Mjeksia


Shendeti - Mjeksia
00
Asnjë mesazh i ri

Informacione te ndryshme


Informacione te ndryshme
66Somnambul tre vjeç, ecën 2 km ...
Mon Feb 27, 2012 9:42 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria


DashuriaKetu do te gjeni dhe do te postoni gjithcka qe ka te bej me dashurin kete ndjenj universale.
2224Te dua dhe te urrej njekohesis...
Tue Feb 28, 2012 10:03 pm
TiMi Shiko mesazhin e fundit

INFORMATIKA

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe


ProgramePrograme Per PC
11Ndime
Tue Feb 28, 2012 10:05 pm
Berti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Informacione nga informatika


Informacione nga informatika
00
Asnjë mesazh i ri

Filma dhe MP3 për shkarkim


Filma dhe MP3 për shkarkimDëgjim dhe shkarkim këngesh dhe filmash.MP3 Shqip,MP3 të huaja,Filma shqiptar,Filma të huaj
00

HISTORI & GJEOGRAFI

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Boterore


2025Përse Hitleri e shmnagu pushti...
Wed Feb 29, 2012 9:34 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

HISTORIA SHQIPTARE


HISTORIA SHQIPTAREJeta dhe qytetërimi i popullit Shqiptar ka kaluar nëpërmjet një historie te gjatë shumë shekullore, derisa ka arritur në standartet e ditëve të sotme. Shumë figura të njohura kombëtare kanë kontribuar në ndërtimin dhe modelimin e kësaj historie. Shkrime e përjetime, ngjarje e histori nëpër dekada...
6690Lëvizjet studentore të vitit 1...
Wed Feb 29, 2012 7:44 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

GJEOGRAFIA


GJEOGRAFIAKetu postoni gjithcka qe ka te bej me gjografin
1119njohuri per qytetin e burrelit...
Sun Apr 01, 2012 12:23 pm
mr_bean Shiko mesazhin e fundit

Sporti

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti shqiptar


Sporti shqiptarSporti ne shqiperi
11Apeli i jep 3 pikë Flamurtarit...
Wed Feb 29, 2012 3:33 pm
KRISTINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti nga bota


Sporti nga botaKomente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate, pjesa e tifozëve,gjithcka qe ka te bej me sportin ne bote
88Presidenti i PSG: Duam Messin ...
Sat Apr 20, 2013 8:08 pm
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

ARKIVI I FORUMIT

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkivi i Forumit


Arkivi i Forumit
00

Recently shared images

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1042 artikuj

Forumi ka 27 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri luka fier

Kush është në linjë

Kush është në linjë

33 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 33 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 53 më Wed Dec 20, 2023 4:41 am
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 3 days

Legjenda : [ Fond@WebMaster ][ webmaster ][ Administrator ][ Gb Moderator ][ <span class="specialpost"&g ][ Antar Special ][ Princesh ][ VIP ][ Antar i ri ][ i/e perjashtuar ]

  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur