Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

humor dhe barcaleta ...

2 posters

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1humor dhe barcaleta ... Empty humor dhe barcaleta ... Sun Apr 01, 2012 2:05 pm

mr_bean

mr_bean

Vampiri

Duke kaluar një prift pranë varreve i del përpara një vampir.
Prifti e pyet:
- Kush je ti dhe çfarë po do?
Vampiri nxjerr dhëmbët, prifti e kupton se çka është dhe nxjerr nga xhepi një kryq.
Ndërsa vampiri i thotë:
- Nuk të hyn në punë ai se unë jam mysliman.

http://embelsirat.wordpress.com/

2humor dhe barcaleta ... Empty Re: humor dhe barcaleta ... Sun Apr 01, 2012 2:10 pm

mr_bean

mr_bean

Kur gruaja behet xheloze....

Shikon poshte mbuleses te dalin kater kembe ne vend te dy.
Merr ngadale shkopin e bejsbollit dhe fillon te godase me sa fuqi kishte mbi ata qe po flinin ne krevat.
Pasi mbaron sulmin shkon ne guzhine te mbledh pak vehten me nje gote vere.
Kur hap deren shikon te shoqin duke lexuar nje reviste.
E dashur u ktheve!” i thote ai… “Kane ardhur prinderit e tu per vizite dhe u lash dhomen tone te gjumit. I pershendete?”

http://embelsirat.wordpress.com/

3humor dhe barcaleta ... Empty Re: humor dhe barcaleta ... Sun Apr 01, 2012 2:13 pm

mr_bean

mr_bean

pleshti dhe elefanti ....

Pleshti dhe elefanti shkuan ne plazh. Sapo arriten pleshti u fut
menjehere ne det. Elefanti filloi te therriste pleshtin te dilte shpejt
nga uji. Kur pleshti doli, e pyeti:
-cfare ndodhi mo elefant?
elefanti i lehtesuar i thote:
-oh,ska gje jo.mendova se mos kishe veshur rrobat e mia…

http://embelsirat.wordpress.com/

4humor dhe barcaleta ... Empty Re: humor dhe barcaleta ... Sun Apr 08, 2012 3:04 pm

KRISTINA

KRISTINA
Antare i ri
Antare i ri

E mire

Sponsored contentMbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi