Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Une jam Kristina

+2
$EB@$TJ@N
KRISTINA
6 posters

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Une jam Kristina Empty Une jam Kristina Sun Feb 26, 2012 5:48 pm

KRISTINA

KRISTINA
Antare i ri
Antare i ri

Pershendetje me njihni s eshte nevoja te prezantohem...rroj ne Selanik te Greqise jam 22 vjece e besoj t ja kalojme akoma me mire ketu. Very Happy

2Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Sun Feb 26, 2012 6:37 pm

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
Fond@WebMaster
Fond@WebMaster

mire se erdhe lol! lol!

https://forumikuqezi.albanianforum.net

3Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Sun Feb 26, 2012 7:01 pm

KRISTINA

KRISTINA
Antare i ri
Antare i ri

:cheers: :cheers:

4Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Mon Feb 27, 2012 4:10 pm

ony_anna


Gb. Moderator
Gb. Moderator

KRISTINA shkruajti:Pershendetje me njihni s eshte nevoja te prezantohem...rroj ne Selanik te Greqise jam 22 vjece e besoj t ja kalojme akoma me mire ketu. Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

5Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Mon Feb 27, 2012 4:13 pm

Berti

Berti

Moj ana mua as lule as puthje Une jam Kristina 1285357535

6Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Mon Feb 27, 2012 4:18 pm

ony_anna


Gb. Moderator
Gb. Moderator

Berti shkruajti:Moj ana mua as lule as puthje [You must be registered and logged in to see this image.]
plit te vij ta jap personalisht [You must be registered and logged in to see this image.]

7Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Mon Feb 27, 2012 4:19 pm

Berti

Berti

Une jam Kristina 1285357535

8Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Mon Feb 27, 2012 4:24 pm

ony_anna


Gb. Moderator
Gb. Moderator

Berti shkruajti: [You must be registered and logged in to see this image.]
ela [You must be registered and logged in to see this image.] me mil tani [You must be registered and logged in to see this image.]

9Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Mon Feb 27, 2012 7:44 pm

KRISTINA

KRISTINA
Antare i ri
Antare i ri

Po ju flm njehere ..ketu e gjetet ju me Ony puthjet Very Happy

10Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Tue Feb 28, 2012 10:01 am

ony_anna


Gb. Moderator
Gb. Moderator

KRISTINA shkruajti:Po ju flm njehere ..ketu e gjetet ju me Ony puthjet Very Happy
epo me korispondenc i jap puthjet un .... ketu live snuk [You must be registered and logged in to see this image.]

11Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Tue Feb 28, 2012 11:41 am

Esmira

Esmira
Webmaster
Webmaster

ku do qe shkojm ne do ja kalojm me se miri

12Une jam Kristina Empty Re: Une jam Kristina Tue Sep 17, 2013 8:28 am

Burrelsjakalofsh sa ma bukur

Sponsored contentMbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi