Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

C'fare deshire keni ne keto momente?

3 posters

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1C'fare deshire keni ne keto momente? Empty C'fare deshire keni ne keto momente? Sun Feb 26, 2012 6:12 pm

KRISTINA

KRISTINA
Antare i ri
Antare i ri

Te kisha te gjithe antaret ketu te me ndihmonin sado pak.

2C'fare deshire keni ne keto momente? Empty Re: C'fare deshire keni ne keto momente? Sun Apr 01, 2012 1:23 pm

mr_bean

mr_bean

te jem prane dikujt qe ka shume nevoje ne keto momente ....

http://embelsirat.wordpress.com/

3C'fare deshire keni ne keto momente? Empty Re: C'fare deshire keni ne keto momente? Thu May 10, 2012 9:49 pm

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
Fond@WebMaster
Fond@WebMaster

te fle gjum C'fare deshire keni ne keto momente? 2687852121

https://forumikuqezi.albanianforum.net

Sponsored contentMbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi