Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
[b">Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithashtu ne ju kemi hapur nje kategori ku mund te postoni vetem ju qe jeni vizitor, mund te jepni mendime per forumin apo mund te na pyesni per
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Hotelet më të frikshme në botë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Hotelet më të frikshme në botë Empty Hotelet më të frikshme në botë Wed Feb 29, 2012 10:52 pm

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
Fond@WebMaster
Fond@WebMaster

Hotelet më të frikshme në botë 19hot2_1910111217_1
Duke qenë se festa e Hallouinit po afron dhe tashmë festohet edhe te shqiptarët, po publikojmë një listë me hotelet më të frikshme në botë ku mund të kaloni një natë vërtet të frikshme. Karosta Prison Hotel - Ndodhet në Letoni dhe është një ish-burg i kthyer në hotel. Qelitë nuk janë ndryshuar aspak, por janë apo ato ku kanë kaluar ditët e dënimit të burgosurit gjatë pushtimit nazist. Nëse zgjidhni paketën ‘Extreme Night’ do të trajtoheni njësoj si të burgosurit, që do të thotë: dushe të ftohta, krevate hekuri jo të rehatshëm dhe abuzime verbale nga rojet.

Jailhouse Accomodation - Ndodhet në Christchurch të Zelandës së Re. Në të mund të dëgjohen ende zërat e të burgosurve që kanë vuajtur dënimin në muret e këtij burgu. Ky hotel ofron 30 “qeli” luksoze ku nuk do ju mungojë asgjë.

Loch Lomond Youth - Ndodhet në Skoci, në afërsi të liqenit Lochness. Nëse flini aty mund të dëgjoni zhurmën e përbindëshit të liqenit dhe të një shpirti që thuhet se vërdalliset brenda hotelit. Një palë shkallë që bëjnë zhurmë, xhama me njolla dhe një sallon prej filmash horror e bëjnë këtë hotel një nga më të frikshmit në botë.

Terra Mitica - Ndodhet në Alba-Iulia të Rumanisë, në zemër të Transilvanisë, atdheun e Kontit Drakula. Hoteli është i rrethuar nga rrugica misterioze dhe pyje të errët. Godina është ndërtuar rreth 200 vjet më parë.
Hotelet më të frikshme në botë 19hot1_1910111217_1
Hotelet më të frikshme në botë 19hot_1910111218_1

https://forumikuqezi.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi